Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Районна державна адміністрація » Архівний сектор Очаківської райдержадміністрації
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Архівний сектор Очаківської райдержадміністрації


          Архівний сектор Очаківської райдержадміністрації є структурним підрозділом апарату Очаківської районної державної адміністрації.

Завідувач сектору - Москальська Тетяна Леонідівна.

        Архівний сектор реалізує державну політику у сфері архівної справи і діловодства, здійснює управління архівною справою і діловодством на території Очаківського району.

         Архівний сектор забезпечує зберігання, облік, охорону та використання: документів НАФ, переданих сектору органами державної влади, підприємствами, установами та організаціями, які діють (діяли) на території району; документів особового походження, документів з особового складу ліквідованих підприємств.

         Приміщення архіву (59,5 м2) розміщені  на першому поверсі районного Будинку культури, які складаються з робочого кабінету, кімнати для прийому документів та їх акліматизації, сховища.

         В архівному секторі забезпечено збереженість  документів: двері металеві, на 5-ти вікнах металеві грати, металеве стелажне обладнання (232,5 пог. м), охоронно-пожежна сигналізація підключена на центральний пульт.         

     Архів забезпечено новими меблями, технічним обладнанням: 2 комп’ютери, 2 принтери, сканер, фотоапарат.

        У сховищі зберігаються 53 фонди документів НАФ за 1977-2009 роки – 3743 од. зб.; в тому числі 3 фонди особового походження – 36 од. зб.; 39 фондів документів з особового складу ліквідованих підприємств – 3148 од. зб.
         Архівний сектор активно використовує архівну інформацію: в районній газеті «Чорноморська зірка» архівом започатковано рубрику: «Це було, було…». щорічно на День архівіста завідувач сектору інформує населення про досягнення та проблеми архівної галузі району, постійно діють стаціонарні та пересувні фото-документальні виставки: 

 «Баран І.І. – учасник оборони Очаківщини»;

«Г.П.Громовий – поет, краєзнавець»;

«І.С.Шевченко – герой праці, передовик сільського господарства»;       

«Вони прославляли  рідний край»;

До 25-ї річниці незалежності України"  (про видатних людей Очаківського району);

"До 80-річчя Миколаївській області";

"Україна незборима зроду. Ти - душа великого народу" (до 100-річчя Української революції);

"Страшні часи землі моєї: сторінками архівних документів" (до річниць Голодомору 1932-1933 років в Україні за матеріалами друкованих видань та фото-матеріалів ДАМО).       

В райархіві проводяться екскурсії школярів, практики студентів.

Списки фондів

Список фондів ліквідованих підприємств, установ, організацій, що зберігаються в архівному секторі Очаківської райдержадміністрації за станом на 1 січня 2017 року

Список фондів документів Національного архівного фонду, що зберігаються в архівному секторі Очаківської райдержадміністрації за станом на 1 січня 2017 року