Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Районна державна адміністрація » Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

Основні завдання та функції:

      Здійснює ведення Реєстру, до якого занесені відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебуваютьна території Очаківського району.
      Працівники відділу складають та уточнюють списки виборців на виборчих дільницях, ведуть автоматизований контроль повноти і коректності персональних даних Реєстру.

Особовий склад відділу:

Начальник відділу:                         Асауленко Тетяна Юріївна

Головний спеціаліст відділу           

Провідний спеціаліст відділу           Деркач Світлана                                   
 

Наші координати:  57508, Миколаївська обл., м.Очаків, вул.Лоцманська, 20 (будинок Центральної районної бібліотеки, 1 поверх, праве крило будинку). Тел./факс (05154) 3-00-06.

Режим роботи: Пн-Чт 08:00-17:00, Пт 08:00-15:45, Обідня перерва 12:00-12:45

ПРАЦЮЄ "ГАРЯЧА ЛІНІЯ" З 09.00. до 16.00

 Зразки документів:       

 

Виборець повинен знати!

Вибори Президента України 2019

Порядок щодо тимчасової зміни місця голосування для проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року 

Порядок звернення особи за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо включення до Реєстру

 Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо зміни його персональних даних

Порядок щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої 

Порядок уточнення попереднього списку виборців на звичайній виборцій дільниці

Адреси виборчих дільниць, що діють на постійній основі


Здійснення публічного контролю

У порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до будь-якого органу ведення Реєстру, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання такої інформації:

1) за його власною виборчою адресою - щодо ідентифікаційних персональних даних усіх осіб, які внесені до Реєстру за цією виборчою адресою;

2) за назвою села, селища, міста, району в місті, іноземної країни - кількість виборців у зазначеному селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні.

У разі невідповідності зазначених у запиті ідентифікаційних персональних даних чи виборчої адреси виборця - суб’єкта звернення відповідним даним цього виборця у Реєстрі орган ведення Реєстру надсилає на наведену в запиті виборчу адресу відмову в задоволенні запиту із зазначенням підстави відмови.

Якщо запит надісланий органу ведення Реєстру, повноваження якого не поширюються на територію, до якої належить виборча адреса, село, селище, місто, район у місті чи іноземна країна, яких стосується запит, орган ведення Реєстру надсилає суб’єкту звернення на його виборчу адресу відмову в задоволенні запиту із зазначенням підстави відмови.

У разі підтвердження відповідності персональних даних виборця та зазначеної ним виборчої адреси орган ведення Реєстру не пізніше шостого робочого дня після отримання такого запиту надсилає відповідь на запит з вичерпною інформацією по його суті. Відповідь підписується керівником органу ведення Реєстру та скріплюється печаткою цього органу.

___________________________________________________________________________________________

Увага! Вибори 2019! 

"Шановнi мешканцi Очакiвського району! У зв’язку iз проведенням у 2019 роцi чергових виборiв Президента України та чергових виборiв народних депутатiв України, просимо звертатися до вiддiлу ведення Державного реестру виборцiв щодо перевiрки власних iдентифiкадiйних даних та даних членiв сiм’ї. При собi мати паспорт.”

  Увага вибори 2019!
Формат: TIF | Добавлен: 24/08/2020 19:00:03
146Kb Скачать скачать

Увага мешканців району! Роз"яснення щодо змін Виборчого кодексу України