Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15/02/2021

15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-а річниця виведення радянських військ з Афганістану

Цього дня ми схиляємо голови перед пам’яттю полеглих земляків, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, особливо воїнів-афганців. Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності та вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Багато з них не повернулися до родин. Ми завжди будемо пам’ятати про них!
Люди, що пройшли дорогами війни, особливо гостро відчувають важливість таких суспільних цінностей, як мир і злагода. І сьогодні колишні воїни-інтернаціоналісти, зберігаючи бойове братерство, займають активну життєву позицію, спрямовують зусилля на досягнення єдності та консолідації суспільства. Саме їх військова доблесть є прикладом для нинішнього покоління українських військовослужбовців, які з честю виконують важливі завдання, захищаючи цілісність нашої держави на сході.
Давайте з великою шаною згадаємо в цей день всіх, хто віддав своє життя заради миру і стабільності у світі. Вічна їм пам'ять.
 
А всім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаємо міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя. Нехай завжди над всіма нами буде мирне небо!
 
Голова Очаківської райдержадміністрації Допіра Олексій Тимофійович

Всі новини →