Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

1 жовтня в нашій країні відзначається День людей похилого віку та День ветерана

01/10/2020

 1 жовтня в нашій країні відзначається День людей похилого віку та День ветерана - свято тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни! Тих, кому довелося багато пережити – відстоювати свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнні роки, будувати заводи і школи, ростити хліб. Вони вкладали сили і душу у виховання дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.

Цей день є символом єдності і спадкоємності поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
 
Дорогі наші ветерани та мешканці старшого покоління! У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями. Нехай близькі люди завжди оточують вас турботою і теплом!
 

В цей  день з теплими словами привітання та подарунками відвідали Кам»янський стаціонар для людей похилого віку Очаківського району начальник управління соціального захисту населення Очаківської РДА Тетяна Шевчук та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Карпенко.
 
 
Сьогодні в стаціонарі проживає  6  мешканців. Це саме ті люди, які залишись без любові та уваги рідних та близьких, яких доля в похилому віці залишила на самоті, але родиною для них стали працівники стаціонару на чолі з завідуючою Шевченко Людмилою Пилипівною. Вони  стали для них справжньою родиною. Затишна та доброзичлива атмосфера стаціонару –  це щоденна клопітка робота цього дружнього колективу.  Вміти не тільки господарювати, а й вислухати, зігріти теплим словом підопічних - не робота, а покликання душі.

Всі новини →