Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

09/04/2020

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю» від 03.03.2020 року № 166 починаючи з 2020 року громадським об’єднанням осіб з інвалідністю надається фінансова підтримка. За організацію та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю визначено Фонд соціального захисту інвалідів.

Документи на фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю та для участі в конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, здійснюється зазначеними об’єднаннями у строки, визначені Фондом соціального захисту інвалідів.

Одержувачем бюджетних коштів може бути громадське об’єднання, яке відповідає таким критеріям:
громадське об’єднання не перебуває у процесі припинення;
громадське об’єднання провадить свою статутну діяльність не менше шести місяців до оголошення проведення конкурсу;
відсутні факти порушення громадськими об’єднаннями вимог бюджетного законодавства, крім тих, до яких застосовано попередження, протягом одного або двох попередніх бюджетних періодів (у випадку отримання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету).

Бюджетні кошти, надані громадським об’єднанням, спрямовуються на:
1) виконання (реалізацію) загальнодержавних програм (проектів, заходів) за результатами конкурсу щодо реалізації положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю відповідно до пріоритетних завдань та рівня їх виконання (проведення), визначених Мінсоцполітики за пропозиціями громадських об’єднань;
2) витрати на організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності громадського об’єднання;
3) витрати на організаційний розвиток громадського об’єднання.

Під час складання конкурсної пропозиції та кошторису витрат для  виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) на витрати на організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності, організаційний розвиток громадського об’єднання передбачається не більше 55 відсотків загального обсягу коштів фінансової підтримки однієї програми (проекту, заходу). У разі прийняття рішення про визначення переможців конкурсу декількох програм (проектів, заходів) одного громадського об’єднання таке громадське об’єднання повинно забезпечити уникнення подвійного фінансування видатків у кошторисі витрат на витрати на організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності, організаційний розвиток та інші витрати шляхом перегляду громадським об’єднанням кошторису витрат.

Громадські об’єднання, які отримали фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, подають Фонду звіти про виконання (реалізацію) програми (проекту, заходу) згідно з вимогами. Фонд за поданням громадських об’єднань розміщує анонс заходу на своєму сайті з описом програми (проекту, заходу).

Фонд проводить постійний моніторинг виконання (реалізації) всіх програм (проектів, заходів) громадських об’єднань, які отримують фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, шляхом відвідування представниками Фонду програм (проектів, заходів), аналізу звітів громадських об’єднань тощо.

Порядок проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів), які отримують фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, затверджується Мінсоцполітики.
Управління соціального захисту населення Очаківської РДА
 

Всі новини →