Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

Сектор з питань цивільного захисту Очаківської районної державної адміністрації інформує

25/01/2019

 На виконання листа управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської облдержадміністрації від 23.01.2019 № 73/02-07-25 щодо реалізації  вимог наказу МВС від 09.07.2018 № 579 «Про затвердження Вимог з питань використання та обліку захисних споруд цивільного захисту», зареєстрованого у Міністерстві юстиції  України 30.07.2018 за № 879/32331 (далі – Наказ)  Очаківська райдержадміністрація рекомендує вжити такі заходи:

1. Облаштувати (оновити) таблички позначення захисних споруд цивільного захисту (найпростіших укриттів) та покажчики маршруту руху до захисних споруд (найпростіших укриттів) відповідно до Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту (додаток 1 до Вимог). 
Строк: до 28.02.2019
2. Протягом 2019 року, за результатами щорічної оцінки стану готовності захисних споруд, здійснених без залучення фахівців структурного підрозділу з питань цивільного захисту Очаківської райдержадміністрації, необхідно надавати копії складених актів до відділу з питань містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту Очаківської районної державної адміністрації (додаток 11 до Вимог).
Строк: до 15.10.2019
3. Облікові картки та паспорти на захисні споруди цивільного захисту, які пройшли інвентаризацію, привести у відповідність до Вимог щодо забезпечення нумерації та здійснення паперового обліку фонду захисних споруд цивільного захисту (додатки 2,3 до Вимог).
Дві належним чином завірені копії облікових карток та паспортів надати до відділу з питань містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту Очаківської районної державної адміністрації.    
Строк: до 20.03.2019
 
Сектор з питань цивільного захисту відділу з питань містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту Очаківської районної державної адміністрації
 

Всі новини →