Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

Коханню всі роки підвласні

14/02/2019

14 лютого 2019 р. в селі Чорноморка Чорноморської ОТГ відбулося засідання "Університету третього віку", який провела соціальний працівник Хаткевич Л.І., де ознайомила слухачів з історією виникнення Дня святого Валентина.

День святого Валентина  — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого. Назва походить від святого Валентина, якого згадує цього дня під час літургії Католицька церква. За легендою, християнський священик Валентин жив за часів імператора Клавдія II Готського  й поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною. Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім'я заважає солдатам воювати за імперію і видав едикт, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, попри цей указ, продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув'язнили під охороною офіцера, прийма́чка якого була сліпою. Священик оздоровив її, а опісля навернув на християнство батька й цілу родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти йому голову, що й сталося 14 лютого. 

З цікавістю та захопленням слухачі прослухали лекцію про історію свята, що надихнуло їх на свої спогади. Багато життєвих та цікавих історій розповіли присутні. Соціальний працівник провела святкові  конкурси, вікторини, загадки. Наприкінці всім присутнім були вручені валентинки з передбаченнями.
 
Це свято співпало з 80-річним ювілеєм нашої слухачки  "Університету третього віку" Чокової  Г.А., де соціальний працівник та всі присутні привітали іменинницю, вручивши квіти та подарунки. Під час святкування були проведені конкурси, фанти, прозвучали улюблені пісні іменинниці та проведено пісенний конкурс для всіх присутніх. Святкові та позитивні емоції настільки переповнили слухачів, що вони , не втримавшись, всі пішли у запальний  танець. Ювілярша була вражена такою любов'ю та увагою своїх колег, що на довгі роки запам'ятає такий прекрасний день народження.    
 
Директор територіального центру  Н. Карпенко
 

Всі новини →