Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Житлове будівництво

Офіційна інтернет- сторінка  Держмолодьжитло:  https://www.molod-kredit.gov.ua/

Миколаївське регіональне управління Держмолодьжитло: https://mk.molod-kredit.gov.ua/

Спеціалізована кредитно-фінансова господарська організація "Миколаївський обласний фонд підтримки індівідуального житлового будівництва на селі"

Цільова регіональна программа підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний дім" на 2012-2017 роки.

Шляхи забезпечення молоді житлом

Шляхи забезпечення громадян житлом

Шляхи забезпечення громадн житлом

У Миколаївській області діє Комплексна соціально-економічна програма забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2018-2022 роки, затверджена рішенням Миколаївської обласної ради від 21.12.2017 № 23.
До компетенції Миколаївського регіонального управління Держмолодьжитла відноситься надання пільгових довготермінових кредитів для молоді

До відома жителів сільської місцевості! Власний будинок – запорука сімейного добробуту!

    В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім», впроваджується за сприяння обласної державної адміністрації, обласної ради та спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей. На сьогодні вона є практично єдиною реальною можливістю для поліпшення умов проживання на селі. Реалізується Програма....