Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Структурні підрозділи райдержадміністрації » Архівний сектор
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Архівний сектор

 вул. Суворова,33, м. Очаків, Миколаївська область,  57508

 

Час роботи:  з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45.


Архівний сектор Очаківської райдержадміністрації є структурним підрозділом апарату Очаківської районної державної адміністрації.

 Завідувач сектору - Москальська Тетяна Леонідівна.

Контакти:тел. (05154 3-01-90)

Архівний сектор реалізує державну політику у сфері архівної справи і діловодства, здійснює управління архівною справою і діловодством на території Очаківського району.

Архівний сектор забезпечує зберігання, облік, охорону та використання: документів НАФ, переданих сектору органами державної влади, підприємствами, установами та організаціями, які діють (діяли) на території району; документів особового походження, документів з особового складу ліквідованих підприємств.

Приміщення архіву (59,5 м2) розміщені  на першому поверсі районного Будинку культури, які складаються з робочого кабінету, кімнати для прийому документів та їх акліматизації, сховища.

В архівному секторі забезпечено збереженість  документів: двері металеві, на 5-ти вікнах металеві грати, металеве стелажне обладнання (232,5 пог. м), охоронно-пожежна сигналізація підключена на центральний пульт.        

Архів забезпечено новими меблями, технічним обладнанням: 2 комп’ютери, 2 принтери, сканер, фотоапарат.

У сховищі зберігаються 53 фонди документів НАФ за 1977-2009 роки – 3743 од. зб.; в тому числі 3 фонди особового походження – 36 од. зб.; 39 фондів документів з особового складу ліквідованих підприємств – 3148 од. зб.

Архівний сектор активно використовує архівну інформацію: в районній газеті «Чорноморська зірка» архівом започатковано рубрику: «Це було, було…». щорічно на День архівіста завідувач сектору інформує населення про досягнення та проблеми архівної галузі району, постійно діють стаціонарні та пересувні фото-документальні виставки:

  «Баран І.І. – учасник оборони Очаківщини»;

 «Г.П.Громовий – поет, краєзнавець»;

«І.С.Шевченко – герой праці, передовик сільського господарства»;      

 «Вони прославляли  рідний край»;

 До 25-ї річниці незалежності України"  (про видатних людей Очаківського району);

 "До 80-річчя Миколаївській області";

 "Україна незборима зроду. Ти - душа великого народу" (до 100-річчя Української революції);

 "Страшні часи землі моєї: сторінками архівних документів" (до річниць Голодомору 1932-1933 років в Україні за матеріалами друкованих видань та фото-матеріалів ДАМО).      

 В райархіві проводяться екскурсії школярів, практики студентів

Списки фондів: