Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Очаківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Очаківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Основні напрямки роботи:

1. Соціальна підтримка сімей, які перебувають у складних життєвих   обставинах.

2. Профілактика раннього соціального сирітства.

3.Розвиток сімейних форм виховання.

4.Соціальна робота з дітьми –сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

5.Соціальна підтримка дітей та молоді з функціональними обмеженніми.

6.Соціальний патронтаж неповнолітніх та молоді, які перебувають в місцях позбавлення волі або звільнених.

7.Профілактична робота.

 

Склад ОРЦСССДМ:

Директор -

 

Бухгалтер – Бурцева Євгенія Євгеніївна

Очаківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує
 

Співробітники Очаківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять соціальне обслуговування сімей, дітей та молоді, яке спрямоване на сприяння, підтримку і надання послуг з метою подолання життєвих труднощів і підтримку повноцінної життєдіяльності, займаються соціальною профілактикою, спрямованою на запобігання протиправній поведінці в сім’ях, серед дітей та молоді та запобігання поширенню соціально небезпечних хвороб суспільства.
Відповідно до законодавства України, Очаківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надає наступні види соціальних послуг:
 Психологічні послуги  - надання консультацій з питань психічного здоров’я та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем, застосування психодіагностики, спрямованої на вивчення соціально-психологічних характеристик особистості, з метою її психологічної корекції або психологічної реабілітації, надання методичних порад.
Соціально-педагогічні послуги – виявлення та сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, організація індивідуальних виховних та корекційних процесів. Консультації по вихованню дітей, які перебувають на обліку у групі ризику, схильні до скоєння правопорушень. 
 Соціально-медичні послуги - консультації щодо запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, профілактика алкогольної та наркотичної залежності.
 Юридичні послуги – надання консультацій з питань чинного законодавства, здійснення захисту прав та інтересів осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання консультації та практичної допомоги по сімейному праву, створенню прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, встановленню опіки та піклування над дітьми або повнолітніми особами, які цього потребують. 
 Інформаційні послуги – надання інформації, необхідної для вирішення складної життєвої ситуації.
 

У разі, якщо ви потребуєте отримання вищезазначених послуг, або соціальної реабілітації, спрямованої на відновлення основних соціальних функції, психологічного, морального здоров’я, соціального статусу сімей, дітей та молоді звертайтеся за адресою:

 м. Очаків, вул. Лоцманська, 20, І поверх,
 за телефоном: ________,
не ел пошту: orcsssdm777@ukr.net