Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Звернення громадян » Нормативно-правова база
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Нормативно-правова база

1.   Закон України «Про звернення громадян»

2.   Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції"

3.   Указ Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»

5.   Постанова Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року №26 «Про внесення зміни до пункту 2 Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»

6. Постанова Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян»

7.  Постанова Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2016 р. № 48 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

8. Розпорядження голови райдержадміністрації від 26.05.2017 № 89 "Про затвердження Положення про відділ  правової роботи та роботи зі зверненнями громадян апарату Очаківської районної державної адміністрації"

 

№235 від 08.11.2018

Про затвердження Порядку організації та прведення особистих прийомів громадян головою, першим заступником та заступником голови Очаківської районної державної адміністрації

Порядок організації та прведення особистих прийомів громадян головою, першим заступником та заступником голови Очаківської районної державної адміністрації