Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Звернення громадян » Графік прийому громадян
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Графік прийому громадян

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 № 87-р «Про заходи запобігання поширенню на території Миколаївської області короновірусу COVID-19», протоколу від 13 березня 2020 року позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Очаківської районної державної адміністрації та з метою убезпечення населення України від можливого ураження з 16 березня 2020 року призупиняється проведення особистих прийомів громадян керівництвом Очаківської районної державної адміністрації.

Усі громадяни, які захочуть звернутися до Очаківської районної державної адміністрації щодо вирішення певних питань зможуть надсилати звернення та запити на інформацію поштою за адресою: 57508, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Соборна,7А., на офіційну електронну адресу: ochakov@mk.gov.ua або телефонувати на телефон довіри за номером (05154) 30943 (щодня, крім вихідних з 8:30 до 11:30 та 13.30 до 16.30).

Також рекомендуємо усім обмежити свої візити до структурних підрозділів Очаківської районної державної адміністрації та інших державних органів або перенести їх до покращення епідемічної ситуації.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

 

2021 рік

  ГРАФІКИ проведення особистих прийомів громадян головою Очаківської районної державної адміністрації та заступником голови Очаківської районної державної адміністрації, графіки проведення особистих виїзних прийомів громадян головою Очаківської районної д
Формат: DOC | Добавлен: 04/01/2021 10:49:33
86Kb Скачать скачать

Про Порядок організації та проведення особистого та особистого виїзного прийомів громадян керівництвом Миколаївської обласної ради восьмого скликання .

Про затвердження графіка проведення особистого прийому громадян керівництвом Миколаївської обласної ради у 2021 році.