Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Взаємодія з громадськістю
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Взаємодія з громадськістю

До уваги громадськості!

З усіх питань, пов'язаних з комунікацією з владою та здійснення громадського контролю за діяльністю влади, звертатися до сектору з питань взаємодії з громадськістю райдержадміністрації, вул Лоцманська, 20 (будівля районної бібіліотеки, перший поверх).Телефонуйте, запитуйте, пропонуйте на  email: policy_internal@ukr.net

Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства

Кабінет Міністрів на виконання Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» розробив та затвердив план заходів з реалізації у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016—2020 роки.

З метою врахування думки громадськості був проведений круглий стіл за участю представників інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, міжнародних організацій. Також до підготовки плану заходів долучалися члени Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства, утвореної Указом Президента від 4 листопада 2016 року № 487.

Реалізація передбачених планом заходів сприятиме:

- посиленню інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства (зокрема, в результаті запровадження онлайн реєстрації громадських об’єднань та благодійних організацій, спрощення механізму ліквідації громадської організації зі статусом юридичної особи, запровадження електронних процедур проведення конкурсів з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка);

- залученню громадськості до розроблення рішень центральними та місцевими органами виконавчої влади шляхом удосконалення процедури формування та організації діяльності громадських рад, утворених відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 3 листопада 2010 р. № 996;

- підвищенню рівня поінформованості громадян з питань правової культури, надання соціальних послуг, запобігання шахрайству під час публічного збору благодійних пожертв тощо.

Слід звернути увагу на те, що 80 % заходів передбачає або безпосереднє партнерство відповідних органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства під час виконання заходів або залучення громадськості у процесі виконання визначених завдань.
____________________________________________________________________________________________

 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 297-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016—2020 роки"  


При Очаківській райдержадміністрації працює «Гаряча лінія» з питань впровадження децентралізації

____________________________________________________________________________________________

Плани проведення консультацій з громадськістю у Очаківському районі

До уваги представників місцевої влади та громадськості! Протягом лютого-березня 2020 року Пройдуть тренінги «Інструменти діалогу у виробленні ефективних рішень на рівні громади»

 

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту

25 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт голови Очаківської районної державної адміністрації ДОПІРИ Олексія Тимофійовича.
Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Очаківської районної державної адміністрації у 2019 році.
Регламент заходу:
09.00-09.20 – презентація публічного звіту.
09.20-09.45 – запитання відповіді
Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.
Місце проведення: Очаківська районна державна адміністрація, кабінет №116
Відповідальний структурний підрозділ: відділ організаційної роботи та роботи зі зверненнями громадян апарату Очаківської районної державної адміністрації
Контактна особа: КОНСТАНТИНОВА Ірина Анатоліївна, начальник відділу організаційної роботи та роботи зі зверненнями громадян апарату Очаківської районної державної адміністрації, телефон: (05154) -3-09-43

Інформацію про учасників просимо надати до 08:45 години 25 лютого 2020 року на електронну адресу: ochakov@mk.gov.ua