Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

17 жовтня стартує Всеукраїнська акція “1 000 000 дерев за 24 години”

16/10/2020

 17 жовтня стартує Всеукраїнська акція “1 000 000 дерев за 24 години”. Ця акція є спробою об'єднати зусилля влади, бізнесу, громадських активістів, екологів і простих громадян з висадки 1 млн дерев.

Посадовці Очаківської районної державної адміністрації приєдналися до проведення Всеукраїнської акції «1 000 000 дерев за 24 години», ініційованої Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України», з висадження 1 000 000 дерев за 24 години.
Відтак наприкінці цієї неділі жовтня голова Очаківської райдержадміністрації Олексій Допіра, керівник апарату Світлана Шевченко взяли участь у висадці дерев в угіддях Очаківського лісництва на території Очаківського району.
Роботи організували директор Очаківського ЛМГ В.С. Туровський та працівники лысогосподарства. У заході також взяли участь начальник Миколаївського управління лісомисливського господарства О. Д. Мароха, головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства обласного управління ЛМГ Л.М. Становська, колеги з Березанського лісництва та представник засобів масової інформації журналіст газети «Чорноморська зірка» Л. Кочмар.
Після короткого інструктажу учасники акції власноруч здійснили посадку дерев сосни кримської на площі 0,5 га – 4 тис. од. сіянців 2-х річних їх вирастили у росаднику цього ж лісництва. Цієї весни вже було посаджено 20 га лісових культур на території Очаківського і Березанського районів це біля 70 тис. дерев.
Лісові культури будуть рости і через роки радувати своєю величчю та красою, а кожен, хто зробив особистий внесок в озеленення рідного краю, напевне, назавжди запам’ятає цей день.
Після завершення робіт керівництво лісгоспу подякувало всім присутнім за проведену роботу із озеленення нашого краю.
 

Всі новини →