Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

Легалізація заробітної плати та зайнятості

13/02/2020

Днями в Очаківській міськрайонній філії Миколаївського ОЦЗ за участі головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово – економічного управління ГУ ПФУ в Миколаївській області Нелі Муштук,  начальника відділу взаємодії з роботодавцями Очаківської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Лілії Франчук та роботодавців міста відбулося засідання Круглого столу на тему: «Легалізація заробітної плати та зайнятості».
 
Розглянуті питання: 
1. Наслідки нелегальної зайнятості для  обох  сторін трудових відносин.
2. Закон України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від   14.11.2019  № 294-IX (із змінами). 
Лілія Франчук відмітила, що серед основних глобальних викликів у сфері зайнятості характерними є зменшення кількості та погіршення якості трудових ресурсів, трудова міграція населення, дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили. Акцентувала увагу присутніх на тім, що легалізація заробітної плати та зайнятості населення – загальна проблема всіх державних органів та роботодавців, тому й вирішувати її слід спільними зусиллями. Використання нелегальних трудових відносин призводить до ненадходжень коштів до фондів соціального страхування та місцевих бюджетів, які могли б спрямовуватись на добробут громади та реалізацію програм соціально-економічного розвитку району та міста. Підкреслила, що тіньова зайнятість є причиною трудової міграції та невпевненості громадян у своєму майбутньому, оскільки неоформлений працівник позбавляється всіх соціальних прав та гарантій (пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, оплачувану відпустку, допомогу по безробіттю, охорону праці тощо).
Неля Муштук зазначила, що роботодавець не застрахований від несумлінних працівників. І тому відсутність належно оформлених трудових відносин з найманими працівниками може призвести до позбавлення права вимагати у працівника виконання роботи належним чином або дотримання працівником правил внутрішнього трудового розпорядку та режиму роботи. Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством. Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю. А наймані працівники, в свою чергу, втрачають можливість користування державними гарантіями, зокрема, втрачають трудовий стаж, який формується виключно пропорційно сплаченим страховим внескам. Крім того повідомила про розмір мінімальної заробітної плати у місячному та погодинному розмірах та нагадала про необхідність здійснення доплати до мінімального страхового внеску. 
 
Сторони діалогу узгодили спільні дії, спрямовані на збереження трудового потенціалу та задоволення зростаючих потреб економіки в кадрах. Розповсюджено іміджеву продукцію ДСЗ та ПФУ.                                                                                                     

 

Всі новини →