Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

В Очаківській райдержадміністрації проведено виїзне навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Стандарт української мови для публічних службовців»

05/02/2020

05 лютого в райдержадміністрації проведено виїзне навчання Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за програмою тематичного короткострокового семінару «Стандарт української мови для публічних службовців».
 
 
Відкриваючи семінар керівник апарату райдержадміністрації Світлана Шевченко звернула увагу присутніх, що набуття та вдосконалення професійних знань, умінь та навичок учасників професійного навчання забезпечує відповідний рівень їх професійної кваліфікації для їх діяльності в подальшому.
 
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри права та соціальних технологій Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна». Божко Олена Петрівна презентувала лекцію на тему «Стандарт української мови для публічних службовців». Та провела практичні заняття, а саме: «Мовна компетентність публічного службовця» і «Комунікативна компетентність публічного службовця».
 
 
Метою зазначеного заходу - є сприяння розумінню структури сучасної української літературної мови; удосконалення знання особливостей її словникового складу та граматичної будови, правил написання слів та їх використання в різних функційних стилях, зокрема в офіційно-діловому.
 
По закінченню навчання директор Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Дибченко Дмитро Миколайович, ознайомив присутніх з професійною діяльністю та навчальними програмами Центру та запросив на навчання. Олена Божко подякувала присутнім за плідну співпрацю та наголосила на необхідності у подальшому в проведенні відповідних заходів.     
 
 
 

 

Всі новини →