Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

Негода триває, а районні служби працюють над усуненням її наслідків

06/02/2020

6 лютого y зв’язку з погіршенням погодних умов відбулося засідання районного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення та інфраструктури у осінньо-зимовий період на території Очаківського району. Голова штабу – перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Стовманенко.

Було опрацьовано питання про готовність служб цивільного захисту, підприємств та установ до протидії загрозам під час ускладнення погодних умов 6-7 лютого 2020 року. Адже в ніч на 6 лютого внаслідок сильного вітру з налипанням мокрого снігу відбулися значні пошкодження ліній електропередач, телефонних ліній, посилилася небезпека на дорогах від снігового накату.

Голова штабу інформував, що налагоджено взаємодію усіх служб і гілок влади в подоланні наслідків негоди та попередженні надзвичайних ситуацій. Представники служб доповіли, що ситуація контрольована, оперативно розроблені та здійснюються заходи. На дорогах ведуться роботи з ліквідації ожеледиці. В стані готовності служба надзвичайних ситуацій та поліція. Енергетики аналізують причини знеструмлення та поступово відновлюють електропостачання  населених пунктів. Медики і служби соціального захисту теж працюють в нормальному режимі, надають послуги в разі потреби. Освітній процес для малих сіл поки що перервано до відновлення безпеки на дорогах. Газопостачання в нормі, хлібом і продуктами першої необхідності торгові точки забезпечено. Тобто, ситуація під контролем.

Але несприятлива погода не відступає. Тому, мешканцям населених пунктів рекомендовано бути пильними, не ризикувати і без крайньої необхідності не виїзджати на автотраси. Всім треба бути уважними, як до ситуації в своїй сімї, так і до своїх сусідів, до людей похилого віку, одиноких і одиноко проживаючих. 

Голова райдержадміністрації Олексій Допіра подякував присутнім відповідальним особам за оперативність, уточнив ряд моментів взаємодії служб, в тому числі і по ситуації у віддаленій Покровській сільській раді,  та націлив керівників діяти злагоджено на ліквідацію наслідків негоди.

За результатами засідання були визначені пріоритетні першочергові напрями роботи. Служби цивільного захисту, органи місцевого самоврядування на місцях мають бути максимально готові до забезпечення сталої роботи об’єктів життєзабезпечення населення, організації безпечного проїзду на вулицях населених пунктів та автодорогах району.

Сектор з питань взаємодії з громадськістю райдержадміністрації 

Всі новини →