Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

До уваги учасників АТО/ООС

30/10/2019

 Шановні ветерани! До Державної служби зайнятості звернулася Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» з проханням залучитися до проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».

    Запрошуємо Вас взяти участь даному заході. Мета проекту – створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО, економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України.
       Проект надасть Вам можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку, такими як: ПриватБанк, Ощадбанк, Укрзалізниця та інші та пройти перше інтер’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.
       Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування іногородніх покриваються організаторами.
       П’ятий семінар в рамках всеукраїнського проекту відбудеться в Одесі 11- 13 листопада 2019 року. Запрошуються демобілізовані бійці АТО з Одеської та Миколаївської областей.
       Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО»
       Реєстрація за посиланням:  
 
https: //docs.google.com/forms/d/1N48tVMeT19la2zGsPceBU_SHeYbNIuxI7SoaCIE7pIU/edit
 

Всі новини →