Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

Профорієнтація молоді – пріоритет в діяльності служби зайнятості

28/10/2019

Для подолання дисбалансу на ринку праці служба зайнятості велику увагу приділяє профорієнтаційній роботі, особливо серед шкільної молоді. Професійна орієнтація – це допомога людині у виборі або зміні професії, нового робочого місця. Питання профорієнтаційної роботи є актуальним для нашої країни. Одним із важливих завдань служби зайнятості, в рамках реалізації Програми Державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки, є модернізація сервісу профорієнтаційних послуг. Профорієнтаційна робота вкрай важлива не лише для служби зайнятості, а і для держави в цілому, адже попереджає безробіття та дозволяє кожній людині максимально відкрити свій потенціал. Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни.
 Протягом осінніх місяців 2019 року Очаківською міськрайонною філією Миколаївського обласного центру зайнятості триває профорієнтаційна робота із середніми навчальними закладами м.Очакова, Очаківського району та територіальних громад.   25 жовтня 2019 року під час виїзного заходу до Куцурубської об’єднаної територіальної громади, профконсультант Очаківської філії І.Ваврик завітала до Парутинської школи : поспілкувалася із педагогами, презентувала нові послуги ДСЗ та надала інформаційно-буклетну продукцію, провела урок профорієнтації у 10 класі.
Під час заходу профконсультант нагадала, що діти мають змогу пройти поглиблене тестування з метою вибору майбутньої професії та навчального закладу для її отримання. Кваліфіковані фахівці проведуть консультацію з ними та їх батьками, і сформують рекомендації щодо побудови професійної кар’єри. Закликала пройти тестування за допомогою безкоштовної Інтернет-платформи державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри", а також здійснити комплексне профорієнтаційне тестування за допомогою психодіагностичної Інтернет-платформи "Моя професія: консультаційна мережа" (myprofession.com.ua). Нагадала присутнім, що потрапити на консультацію з професійної орієнтації можливо, скориставшись сервісом «Електронна черга», та звернула увагу, що усі профорієнтаційні послуги надаються безкоштовно і виключно за згодою особи.
Діти та педагоги були вдячні за отриману інформацію та досвід. Співпраця з навчальними закладами триває…
                                                                                                    Відділ активної підтримки безробітних
                                                                                                    Очаківської міськрайонної філії
 

Всі новини →