Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

Правова освіта — вимога часу

20/05/2019

20 травня  відбулося правове навчання для працівників секторів та відділів Очаківської районної державної адміністрації. На початку заходу начальник відділу правової роботи та роботи зі зверненнями громадян  Ольга Володимирівна  Камалєтдінова   інформувала про формування правової освіти в Очаківської районної державної адміністрації. У центрі уваги були два основні питання: «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та роз’яснення  Закону України  №586-XIV "Про місцеві державні адміністрації».

В ході заходу перед присутніми виступили директор Очаківського бюро безоплатної правової допомоги Кутюхіна Валерія Ігорівна та завідувач сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації Рябова Світлана Василівна.
 
Валерія Кутюхіна  розпочала  свій виступ  звітом  Очаківського бюро правової допомоги про  свою діяльність.  Вона  розповіла що за 2019 рік було прийнято 382 особи, яким було призначено адвокатів та працівників центру для представництва інтересів громадянина у суді 47 осіб» .
 
Також представник Очаківського бюро правової допомоги Кутюхіна В. висвітлювала і новації Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». 
 
З цього питання Валерія Ігорівна розповіла,  що  цим Законом встановлюються загальні принципи мовної політики в Україні, правові та організаційні засади використання та розвитку державної мови, права громадян на користування рідною мовою. 
 
Серед інших питань цього разу розглядалося і завжди актуальне питання  для державних службовців Закон України №586-XIV "Про місцеві державні адміністрації". Присутніх проінформувала та провела роз’яснення цього Закону, завідувач сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації Рябова Світлана Василівна.
Учасники  заходу в формі діалогу шукали можливі шляхи вирішення всіх проблемних питань які виникали  у ході  навчання і за результатами обговорення приймали рекомендації для окреслення подальших напрямків роботи.
 
Сектор з питань взаємодії з громадськістю райдержадміністрації
 

Всі новини →