Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

До уваги роботодавців та застрахованих осіб!

28/12/2018

 Проблема «тіньової» зайнятості була і залишається надзвичайно актуальною, оскільки від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини.

З 1 січня 2018 право на призначення пенсії за віком мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років (з кожним роком кількість необхідних років страхового стажу буде збільшуватися на 1 рік та з 1 січня 2028 року становитиме 35 років). Тому питання щодо накопичення в Державному реєстрі застрахованих осіб інформації про стаж, заробітну плату та сплачені внески є дуже актуальним.
Проте, мають місце випадки, коли страхувальники допускають помилки при формуванні звітності про застрахованих осіб. Наслідком допущених помилок в звітності єдиного соціального внеску є відсутність відомостей у реєстрі застрахованих осіб або недостовірні дані, які прямим чином впливають на правильність обчислення страхового стажу, розрахунок розміру пенсій, допомоги по тимчасовій непрацездатності, безробіттю та інших соціальних виплат держави.
Шановні роботодавці, обов'язково перевіряйте правильність відомостей про застрахованих осіб, зазначених в звітності по єдиному соціальному внеску, а у разі виявлення помилок - виправляйте їх!
Застраховані   особи   можуть  самостійно  ознайомитись  з  даними,   що містяться в Реєстрі застрахованих осіб, в органах Пенсійного фонду України при пред'явленні паспорта та довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової  картки   платника   податків   або   зареєструвавшись   на                         Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Зручно також скористатись послугою СМС- інформування.
Для цього необхідно здійснити он-лайн реєстрацію за електронно-цифровим підписом на порталі Пенсійного фонду (http://portal.pfu.gov.ua) або особисто звернутися до органу ПФУ та подати заяву для реєстрації на            Веб-порталі електронних послуг чи на отримання інформаційного                      СМС- повідомлення.
З жовтня 2018 року на Веб-порталі електронних послуг додано                     нові он-лайн сервіси і для страхувальників. Зокрема, наявна інформація щодо поданих звітів та стану розрахунків із ПФУ. Також надано можливість формувати в електронному вигляді (за наявності електронно-цифрового підпису (ЕЦП)) довідки про страховий стаж своїх працівників. Щоб отримати довідку через Веб-портал слід авторизуватися за ЕЦП, в закладці «Запити на отримання електронних документів» обрати тип звернення («Дані про трудовий та страховий стаж» або «Довідка ОК-7»), заповнити новий запит на отримання документів даними свого працівника, підписати звернення ЕЦП страхувальника та відправити до ПФУ. Для отримання Довідки перейти до розділу «Звернення» та вибрати останнє виконане завдання.
Очаківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України
 

Всі новини →