Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

Обслуговування громадян на віддалених робочих місцях

17/10/2018

Очаківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області (надалі – управління) повідомляє, що на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 р. № 672, в управлінні здійснюється комплекс заходів спрямований на вдосконалення організації роботи щодо підвищення продуктивності та якості обслуговування громадян.

Важливим кроком поліпшення обслуговування громадян є надання можливості звертатись за отриманням послуг за місцем проживання, поза межами територіальних управлінь. Формами такої роботи, насамперед є надання послуг на рівні територіальних громад. 

Це дає можливість наблизити надання кваліфікованих пенсійних послуг безпосередньо до їх одержувачів, підвищити якість та оперативність обслуговування громадян.

Виїзні прийоми здійснюються на віддалених робочих місцях в територіальних громадах за затвердженими графіками, погодженими з місцевими органами влади.

Очаківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області з 01.11.2018 організовує роботу у віддаленому робочому місці на території Кам’янської сільської ради та розпочинає проведення прийому громадян з пенсійних питань за адресою: с. Кам’янка, вул. Очаківська, 36/1, - кожного першого понеділка місяця з 14год. 00хв. до 15год. 00хв.

 Серед основних послуг, що надаються є:

- Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень та прийом, попередній запис на прийом, тощо).

- Попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів.

            - Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прав та обов’язків платників ЄСВ та застрахованих осіб підрозділів управління.

            -  Прийом замовлень на видачу довідок; про розмір пенсії; про перебування на обліку; про заробітну плату за формою ОК5 (ОК2, ОК7).

 -  Видача виготовлених довідок, оригіналів трудових книжок.

-   Допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.

-   Видача пенсійного посвідчення.

-   Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій,

допомоги на поховання.

-   Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення

пенсії, її перерахунок.

- Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

- Прийом заяв та документів щодо переведення виплати пенсії за новим місцем проживання; виплати пенсії за довіреністю; зміни способу виплати пенсії; поновлення виплати пенсі; тощо.

 

Всі новини →