Очаківська районна державна адміністрація. Миколаївська область, Україна. » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Районна державна адміністрація Документи РДА Доступ до публічної інформації Електронне звернення

Новини

Виїзні прийоми в громадах проведено Очаківською міськрайонною філією Миколаївського обласного центру зайнятості

27/09/2018

З метою наближення соціальних послуг служби зайнятості для сільського населення та створення доступної системи оперативного та безперешкодного реагування на потреби громадян у сфері соціального захисту від наслідків безробіття, Очаківською міськрайонною філією Миколаївського обласного центру зайнятості забезпечено проведення на постійній основі виїзних заходів щодо надання послуг з працевлаштування безпосередньо на території об’єднаних територіальних громад. Під час виїзних прийомів фахівцями філії надаються інформаційно-консультаційні та профорієнтаційні послуги, здійснюються заходи щодо пошуку особам роботи, резервування часу прийому через сервіс «Електронна черга» тощо. 

В рамках проведення такого заходу, 25 вересня фахівець філії Оксана Буняченко спільно з керівником Очаківського бюро правової допомоги Валерією Кутюхіною відвідали населені пункти Куцурубської об’єднаної територіальної громади, де здійснювали надання соціальних послуг сільському населенню з питань сприяння в працевлаштуванні та правової допомоги. Всі відвідувачі мали можливість отримати кваліфіковані консультації, відповіді на свої питання, ознайомитись з наявними актуальними, зареєстрованими та перспективними вакансіями.
 
 
 
Поза увагою не залишилось і питання професійної орієнтації шкільної молоді, яке є одним із головних пріоритетів в діяльності державної служби зайнятості. Сьогоднішні школярі - це кадровий ресурс і трудовий потенціал країни. З метою надання допомоги учнівській молоді зорієнтуватися у безмежному світі професій, в Парутинській  загальноосвітній школі фахівець філії провела урок профорієнтації з учнями 9 класу. Під час заходу увагу школярів було акцентовано на важливості правильного вибору професії, враховуючи свої бажання, здібності, нахили та потреби ринку праці. Фахівець служби зайнятості ознайомила дітей з типами та групами професій та провела тестування на виявлення професійного інтересу; презентувала присутнім анімаційні фільми з опису професій та можливість он лайн тестування на сайті державної служби зайнятості за допомогою профорієнтаційної Платформи. Наприкінці зустрічі запросила учнів особисто відвідувати центр зайнятості з метою отримання індивідуальних довідкових, інформаційних, професійних консультацій, в тому числі із застосуванням профдіагностичного обстеження та професійного визначення. 
 
 
 

Всі новини →